Aras Kargo 3 Günde Kargo Almaya Adrese Gelemediler!

Hüseyin T. |

"Evidea.com" dan almış olduğum bir tablonun iadesi için Aras Kargo'dan bir kuryeyi 444'lü numaradan arayarak 23/12 tarihinde talep ettim. İlk aradığımda saat veremiyoruz, gün içerisinde gelecektir kurye dendi, peki dedim kapattım. O gün gelen olmadı. Ertesi gün öğlen vakti tekrar aradım, 1 gün geçmesine rağmen halen kargonun teslim alınması için kurye beklediğimi söyledim, şikayetimi ileteceklerini, ivedilikle çözeceklerini söylediler. Yine saat vermediler ve o gün de eşim tüm gün evde hapis gibi bekledi, gelip kargoyu alacaklar diye, yine gelen giden olmadı. Bugün üçüncü gün ve artık ben telefon edip de gelmeyecek kuryeyi çağırmaktan sıkıldım. Sağlayamadığınız hizmetleri iptal edin bari!

Etiketler :

Adresten Teslim Almama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin T.
  28 Aralık
  17:49

  Evet, halen gelen, giden, arayan ya da soran yok. Ürünün yasal değişim süresinin dolmasını ve hiç gelmemeyi mi ümit ediyorsunuz acaba? Diğer firmalardan kurye çağırdığımda 1 saate adresten kargom teslim alınıyor, size defalarca talep yaptım ve üzerine 1 hafta geçti, siz halen beni bilgilendireceksiniz diye bekliyorum. Lütfen beni arayıp rahatsız etmeyin, sizinle harcayacak vaktim yok.

 • 25 Aralık
  13:56

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52