14 Mart 2015

Aras Kargo 24 Saat Yazmasına Rağmen Kargoyu Getiremedi!

5351814**2357 takip numaralı kargom ulaştırma süresi internette 24 saat yazmasına rağmen Bursa'dan İstanbul'a yanlış şubeye yönlendirme sebebiyle getiremedi. Osmanbey'e iletilmesi gereken kargo adres üstünde dahi Osmanbey yazmasına rağmen Bomonti şubesine gönderilmiş ve bu yanlışı düzeltmek amacı ile tekrardan transfer merkezine gönderilerek doğru teslim şubesi olan Osmanbey'e gönderilmek üzere yola çıkmış olup 24 saat yazan kargo 48 saate çıkmıştır. Bu mağduriyetim şu anda giderilmemiş olup çağrı merkezini iki kere arayıp durumu bildirip şikayet etmeme rağmen ne bir özür dilenmiş ne de bir açıklama yapılmıştır. Bir daha da bu kargo şirketini kullanmam.

Sarp 76 Okunma

Cevaplar

  • Sarp 25 Mart 2015

    Standart bir mesajda olsa en azından e-posta adresime özür dileyen bir mesaj atıldı. Şikayetim ne derece cidden dikkate alınmıştır bilemem ama az ama çok ilginiz için teşekkürler.

  • Aras Kargo Temsilcisi16 Mart 2015

    Merhaba; Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup gerekli incelemeler yapılarak sonuç hakkında müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön