29 Ocak 2014

Aras Kargo 2 Haftadır Gönderilmeyen Kargom Ve Aşağılanmak!

2 Hafta önce Aras Kargo İstanbul Sarıgazi Şubesi'nden DU 139757 Kargo Takip no'su ile İzmir'e gönderdiğim kargo alıcıya ulaştırılmadığı gibi, orada İzmir Şirinyer Şubesindeki yetkililer, alıcıya ulaşılamadığını ve bu yüzden kargonun geri İstanbul Sarıgazi şubesine iade edildiğini iddia ediyorlar.

Alıcı ile görüşmemde, bu şekilde olmadığını, telefonuna mesaj geldiğini ve kargonun İzmir Şirinyer şubesinde beklediğini bildirdiklerini, bunun üzerine şube aranıp kargonun geri gitmemesini istediğini söyledi.

1 gün sonra kargoyu almaya gittiğinde kargonun geri iade edildiğini söylüyorlar. 2 defa müşteri hizmetlerini aradım ancak ciddiye alınmadım. Resmen hem müşteri hizmetleri hem de adı geçen şubeler bizi aşağılıyor.

Hamdullah 81 Okunma

Cevaplar

 • Hamdullah 31 Ocak 2014

  Son bilgilendirmeden sonra ve tekrarladığım şikayetten sonra herhangi bir dönüş alamadım. Israrla bana yardımcı olamayacaklarını, ekstra kendilerine yüklenecek 5 TL'nin hesabını yaparak yine bir aşağılama ile karşı karşıyayım. ama mücadelem bitmedi, devam edecek. Sonuna kadar Aras Kargo ve sorumsuz çalışanlarının, kayıtsız ve duyarsız müdürlerinin ve yetkililerinin takibinde olacağım.

 • Hamdullah 29 Ocak 2014

  Kısaca özetliyorum tekrar, alıcı gelen mesaj üzerine İzmir Şirinyer Şubenizi arıyor ve kargonun geri iade edilmemesini, gidip alacaklarını söylüyor. Ancak 1 gün sonra gittiklerinde kargonun geri iade edildiği bilgisi veriliyor, şube bu konuda aranmasına rağmen. İkinci hata yine aynı şekilde İzmir Şirinyer şubeniz tarafından bugün alıcıya bir mesaj gönderiliyor ve kargonun şubeye geldiği bilgisi verilip teslim alınması isteniyor. Şubeyi aradığında, alıcı ciddi muhatap bulamıyor, oradaki personel kendi aralarında konuşuyor, yardımcı olmuyorlar. Alıcı tekrar arıyor ve hiçbir bilgi verilmediği gibi yardımcı da olunmuyor ve insanlık dışı bu tavırla karşılaşıyor. Ben ve alıcı kişi bu kargonun peşinden 2 hafta koşmak zorunda mıyız. Dün ve bugün yine müşteri hizmetlerini aradım ve ilgili birime bilgi gittiği iletildi. ancak şikayetvar.com'da şikayetimi yayınlayana kadar kimse dönmedi. Şimdi de birileri döndü ama yine araştıracağız cinsinden standart bir cevap veriyor.Firmadan, mümkünse üst yönetim veya genel müdürlükten ciddi bir muhatap bekliyorum karşımda.

 • Aras Kargo Temsilcisi29 Ocak 2014

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Firmamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.araskargo.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla ARAS KARGO A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü 444 25 52

 • Aras Kargo Temsilcisi29 Ocak 2014

  Merhaba, Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Firmamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.araskargo.com internet sitemizde yer alan ??Bize Ulaşın?? linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla ARAS KARGO A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön