15 Ocak 2015

Aras Kargo 10 Gün Geçti Kargom Elime Hala Ulaşmadı!

05.01.2015 tarihin de tarafıma yollanan 531******2016 no.lu kargo hala elime ulaşmadı. Bu durum ile ilgili müşteri hizmetlerinden iki defa şikayet oluşturmama rağmen hiçbir geri dönüş olmadı. Ne Keyap kargo şubesinden ne de Aras Kargo müşteri hizmetlerinden kargonun durumuyla ilgili hiçbir dönüş olmadı.

Adresimin ve telefon numaramın iki defa doğrulanmasına rağmen kargonun ulaşmamasını anlamış değilim. Kargo detaylarına baktığımda da "adresten taşınmış", "iş yeri kapalı" gibi saçma sapan bahaneler yazılmış. Kargo adresime ulaştırılmadığı takdirde Aras Kargo ve Keyap şubesi hakkında yasal süreç başlatacağım. Konunun ciddiyetini belirtmek istiyorum.

Serkan 45 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 15 Ocak 2015

    Çözümü çok basit olan bir sorun, ilgili kargo firması beni arayacak kargomun durumunu bildirecek. Bu kadar basit ama hala çözümlenemedi ve hala kimse benimle kontak kurmadı!

  • Aras Kargo Temsilcisi15 Ocak 2015

    Merhaba; Konu tarafımıza da yansımış olup, ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli incelemeler yapılarak sonuç hakkında müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön