21 Ekim 2016

Aras Kargo 1 Günlük Teslimat Bir Aydır Kayıp.

22.09.2016 göndermiş olduğum kargo,1 aydır teslim edilemedi. Aras Kargo müşteri hizmetlerini 4 kez aramama rağmen hiçbir şekilde olumlu dönüş yapılamadı. Aras Kargo firması kaybolan kargom için yardımcı olmuyor.

Yusuf 166 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf 24 Ocak 2017

  Dün sonunda tanzim kararı aldılar. 15 gün içinde karar vereceklermış tanzim, hiç zannetmiyorum ama gelişmeleri yazacağım. Geçen hafta bir kargomuda kaybettiler.

 • Yusuf 22 Ocak 2017

  Aras Kargo ya çok teşekkür ederim, kargonun kayboluşunun 4.ayındayız ve hala tanzim yoluna gitmediler, arayan müşteri temsilcileri hep aynı şeyleri söyleyip oyalıyorlar. Ayrıca bir haftadır çocuklarıma tatil hediyesi olarak aldığım kitapları, kargoya teslim edilmesine rağmen İstanbuldan bir türlü göndermiyorlar. Sanırım onu da kaybettiler. Bundan sonra aras kargoyu ne kullanırım ne de kullandırırım. İki kargomu da kaybeden Aras Kargoya teşekkürler yerine sadece kocaman bir yazıklar olsun. Sizin gibi kurumsal bir firmaya sadece yazıklar olsun Aras Kargo.

 • Yusuf 28 Ekim 2016

  Burada ki şikayetçi arkadaşlarla araskargo mağdurları derneği kuracağız, çok aşırı şikayet ve memnuniyetsizlik var.

 • Yusuf 28 Ekim 2016

  Bugüne kadar kayıp kargo hala bulunamadı. Şikayetim üzerine Aras Kargo temsilcisi beni aradı ve daha önce müşteri temsilcileriyle, defalarca görüştüğüm şeyleri tekrar söyledi. Telefonumun çekmediği bir yerde aramışlar görüşemedim, ben tekrar aradım geri döneceğiz dediler. Ama sonuç olarak 38 gündür kargo ulaşmadı. Aras Kargo maalesef fos çıktı.

 • Aras Kargo Temsilcisi21 Ekim 2016

  Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön