26 Ekim 2016 #6787909

Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. Arıza ve Yanan Elektrikli Ev Eletleri

Aras Elektriğin trafo arızası yüzünden evimdeki elektrikli aletler arızalanmış olup internet sitelerinden haberdar etmeme rağmen herhangi bir inceleme ya da dönüş yapılmamıştır.


Şu durumda televizyon, rcv ve bir de priz patlamıştır. 120 TL zararımız hiçbir şekilde karşılanmadığı gibi muhattap da bulamıyoruz.


Dilediği takdirde firmaya faturaları gönderilebilir.


Bu arada sadece ben değil apartmanda bulunan diğer komşuların kombisi bozulan dahi olduğunu belirtmek isterim adres bilgileri aşağıdaki gibidir,


osman gazi mah tam değer evler e blok önünde bulunan trafo tüm kullanıclar etkilenmiştir. 03.10.2016 tarihinde arızalanmıştır.

Mehmet 389 Okunma

Cevaplar

  • Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. Temsilcisi18 Ocak 2017

    Sayın Mehmet Çoğun Yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili 1701030308 nolu çağrı numarasına istinaden kayıt oluşturulmuş ve gerekli incelemeler yapılmıştır. Elektrik Dağıtım ve Perakende satışına ilişkin hizmet kalitesi yönetmeliği 26. madde 1. fıkrasında Kullanıcının kendi hatasından kaynaklanmaması kaydıyla kullanıcıya ait teçhizatta ortaya çıkan ve dağıtım şebekesinden kaynaklanan hasara ilişkin zararın tazmini için kullanıcı tarafından dağıtım şirketine zararın ortaya çıktığı tarihten itibaren 10 iş günü içerisinde talepte bulunabilir ifadesine istinaden yapmış olduğunuz başvuru 10 iş gününü aşması nedeniyle olumsuz olarak değerlendirilmiştir. Farklı bir sorun yaşamanız halinde 444 7 850 çözüm merkezimizden destek alabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. Temsilcisi13 Ocak 2017

    Sayın Mehmet Çoğun Yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili sistemimizde belirtmiş olduğunuz irtibat numaranız üzerinden arama yapılmış bilgiler paylaşılmıştır.1701030308 nolu çağrı numarasına istinaden kayıt oluşturulmuştur. Konu hakkında gerekli dönüş sağlanacaktır Sorunun devam etmesi durumunda 444 7 850 çözüm merkezimizden destek alabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön