27 Nisan 2018
Yorum Yap
#10382054

Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. Erzurum'un Hınıs İlçesindeki Sokak Lambalarının Yanlış Takılması!

Erzurum Hınıs ilçesinde birkaç hafta önce sokak lambalarını yenilerken sökülen bazı lambaları takmadılar, takılanları da görevliler gereksiz ailelerin isteklerini üzerine sokakları değil o ailelerin bahçelerini aydınlatacak şekilde taktılar. Gece bir kadın olarak yolla yürümek imkansız bir kere ihbarda da bulunsun buraya da yazıyorum umarım düzelirsiniz.

Yasemin Yasemin 514 Okunma

Cevaplar

  • Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. Temsilcisi09 Mayıs 2018

    Sayın Yasemin Ada Talebiniz doğrultusunda 1805020241 çağrı numarasıyla kaydınız oluşturulmuştur. Gerekli kontroller sağlanıp size dönüş yapılarak bilgi verilecektir. Farklı bir sorun yaşamanız durumunda 444 7 850 Çözüm Merkezimizden destek alabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Yasemin28 Nisan 2018

    509. Sokak aşağı kaya başı Mahallesi Erzurum Hınıs personeliniz görevlerini ahlakı ve vicdanı yükümlülükle yapmamaktadır hınısta tanıdıkları ailelerin bahçelerini aydınlatırken diğer vatandaşların haklarını ihlal etmektedirler. Umarım görevli personeller hakkin da herekli işlemleri yaparsınız.

  • Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. Temsilcisi28 Nisan 2018

    Sayın Yasemin Ada Sokak Aydınlatma lambaları aydınlatma yönetmeliğine aykırı olması durumunda sökülme işlemleri sağlanmaktadır. Belirtmiş olduğunuz sokak lambaları da bu nedenle sökülmüştür fakat takılan lambaların sokağı değil bahçe içerisine takıldığını belirtmişsiniz bu konuda inceleme yapılabilmesi için açık adresinizi iletmenizi rica ediyoruz. Farklı bir sorun yaşamanız durumunda 444 7 850 Çözüm Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları