07 Ağustos 2017

Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. Günde En Az 5 Defa Elektrik Kesintisi Oluyor.

Ardahan İli Hanak İlçesi'nde abartısız her gün, belirli aralıklarla elektrik kesintisi gerçekleşiyor. Ne zaman bu olayı irdelesek, her defasında çalışma var gibi saçma sapan bahaneler uyduruyorsunuz. Hiç bitmez mi çalışmanız? Bu yüzden evimdeki elektrikli aletler ciddi zarar gördü. Enterkonnekte bir sisteme bağlıysak, ata dededen kalma kara düzen yöntemlerle bu hizmet verilemez. Elektrik dağıtımı yaptığınız sokaklara bir defa gittiniz mi?

Bir dağıtım direğine ne kadar yük bağlanmasına müsaade edilmiş buna hiç baktınız mı? Ya da yük dengesizliği var mı, yok mu hiç ölçüm yatınız mı? Madem aylık insanları ücretlendirmeyi biliyorsanız, en iyi hizmeti de vermek zorundasınız. İnsanlar bu kadar değersiz değildir.

Emre 540 Okunma

Cevaplar

  • Emre16 Ağustos 2017

    Herkese aynı cevapları kopyala yapıştır yapmaya devam edin, bravo size.

  • Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. Temsilcisi07 Ağustos 2017

    Sayın Emre P. Bulunduğunuz bölgede yapılan planlı-plansız bakım onarım çalışmaları kapsamında enerji kesintileri yaşanmıştır. Bunun dışında anlık gelişen arızalardan dolayı yaşanan kesintiler ile ilgili olarak (örneğin trafoda oluşan arızalar ) ekiplerimiz mümkün olan en kısa sürede müdahale sağlamaktadır. Farklı bir sorun yaşanması halinde 444 7 850 Çözüm Merkezimizden destek alabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön