24 Ağustos 2013

Arabulvar.com'a İade Süreci Çileye Dönüştü!

Ürüne iade işlemi başlattım. Bana Yurtiçi Kargo ile bir indirim kodu verdiler. Her neyse Yurtiçi Kargoyu çağırdım ve bu gönderiyi şu adrese Arabulvar.com'a verdiği indirim koduyla göndermek istediğimi söyledim. Arkadaşlar geldiler ürünü de aldılar ama akşama aradılar aldığım firmanın adresi göndeririz ama parasını biz onlardan alamıyoruz dediler.

Adama bu kampanyadan yararlanmak istiyorum bu kodu bana Arabulvar.com'a verdi diyorum ya bu kod çalışmıyor filan dediler ya kodu kafamdan uydurmuyorum herhalde dedim vs. hala gönderemedim ürünü.

Site yetkililerine mesaj göndermeketeyim kargoyu kim ödeyecek vs. otomatik maille cevap veriyorlar bir telefon var açmıyorlar otomatik cevap verecekler.

Mustafa 148 Okunma

Cevaplar

  • Arabulvar.com Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; arabulvar'ın ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Arabulvar Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön