30 Ağustos 2013 #1985233

Arabulvar.com Ürünüm Tedarik Edilemedi!

23 Ağustosta siteden bir adet tablet bilgisayar satın aldım. Ödemeyi kredi kartıyla gerçekleştirdim. O günden beri kargolanmasını beklerken, bugün(29 Ağustos) satıcıya mesaj attım. Bir aç saat sonra bana geri döndüğünde aldığım cevap ürünün tedarik sürecinde olduğuydu. 3 iş gününde gönderim garantisi olduğu halde hala tedarik edilememiş. Ondan sonra aldığım mailde ise ürünün tedarik edilemediğinden dolayı siparişimin iptal edileceğini yazmışlar.


Stoklarınızda olmayan bir ürünü neden satışa sunuyorsunuz? 7 gün kredi kartımın 343 TL lik limitini yediler. Dahada olmadı, 3 gün içinde iade olacak. 10 gün param yattı, gidip yeni tablette alamıyorum.

Gökçe 276 Okunma

Cevaplar

  • Arabulvar.com Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak gsm numarasından kendisine ulaşılamadığından mail yolu ile bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; arabulvar'ın ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Arabulvar Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön