21 Şubat 2013 #1646082

Arabulvar.com - Teleworld - Medcell Sarmalında Gariban Tüketici!

Arabulvar. com sitesinden s3 mini telefon satın aldım. Ürün geldiğinde faturası mevcut değildi. Teleworld firması faturanın kargoda kaybolduğunu, e-mail ile bir nüsha göndereceklerini söyledi. Ben de sahte fatura şüphesi ile ellerindeki posta ile aslı gibidir yapıp yollamalarını istedim. Güç bela belge gönderildi. Sonrasında, açık olmasına rağmen telefon sürekli kapalı konumda görünüyor dolayısıyla arayan herkese ulaşılamadığım bilgisi gidiyordu.


Arabulvar. com sitesini aradım, teleworld firmasını arayıp iade işlemini başlatmam gerektiğini söyledi. Teleworld topu Medcelle attı bu esnada her iki firma yetkilisi dalga geçer gibi konuştu Arabulvarı arıyorum size döneceğiz diyorlar hala dönen yok.

Namık 4.877 Okunma

Cevaplar

  • Namık28 Temmuz 2013

    Firmaya hala telefonumu değiştiremediğini mağduriyetimin giderilemediğini ürünü satan firmanın (teleworld) ve ürüne garanti eren firmanın (Medcell) ürünlerini sitelerinde satmamanın bile diğer müşterilerin mağduriyeti açsından etkili olacağını ifade ettim ama maalesef mümkün değil kımse anlamıyor.

  • Namık22 Şubat 2013

    Henüz sorunum çözülmedi

  • Arabulvar.com Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; arabulvar'ın ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Arabulvar Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön