14 Mayıs 2013 #1795212

Arabulvar.com Siparişim Elime Ulaşmadı!

07. 05. 2013 tarihinde arabulvar.com2da bulunan Filiz aksesuar mağazasından Kitty Yeni Ktty 025 15 Çocuk Güneş Gözlüğü satın aldım ancak 13. 05. 2013 tarihi itibariyle ürün elime ulaşmadığı gibi kargoya dahi verilmedi 11. 05. 2013 tarihinde arabulvar.com ve filiz aksesuara ayrı ayrı mail atmama rağmen maillerime sadece arabulvar.com'dan yanıt geldi o da beni mağazaya yönlendiren bir mail.


Site siparişi verilen malların 3 gün içinde kargoya verileceğini belirtse de aradan geçen zaman bunun tamamen uydurma bir zaman dilimi olduğunu gösteriyor. Ayrıca filiz aksesuar ı aradığımda T**** bey ellerinde malın bulunmadığını bu nedenle siparişin geciktiğini oflayarak ve puflayarak söyledi. Bu son alışverişimdi!

Bulent 197 Okunma

Cevaplar

  • Arabulvar.com Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Öncelikle arabulvar.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. arabulvar.com “Alıcılar” ile “Satıcı firmaları” birleştiren bir e-alışveriş merkezidir. Ürün gönderimi, iadesi, değişimi vb. işlemler, “Satıcı Firmalar” (Mağazalar) tarafından yapılmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği, mağaza tarafından yaşatılan soruna istinaden, değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak telefon ile kendisine ulaşılamadığından mail yolu ile bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; arabulvar'ın ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Arabulvar Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

  • Bulent16 Mayıs 2013

    MADEM STOKLARINİZDA MAL YOK O ZAMAN NİYE SİPARİŞ ALIYORSUNUZ ANLAYAMIYORUM RESMEN BİZİ ENAYİ YERİNE KOYUYORSUNUZ.BU SİTEDEN ÜRÜN ALACAKLAR BENCE İYİCE DÜŞÜNÜP ALSINLAR.AMA BEN ARTIK ALMIYACAĞIM O KESİN.

  • Arabulvar.com Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine telefon ve mail yolu ile bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; arabulvar'ın ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Arabulvar Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön