04 Eylül 2013 #1992618

Arabulvar.com Sipariş Göndermiyor!

Arabulvar.com'dan alışveriş yaptıktan sonra Sikayetvar.com'dan şikayetleri okudum ama umursamadım benimi bulacak dedim fakat buluyormuş! iPhone5 16 GB aldım 1720 TL'ye ürünü pazartesi aldım aradım çarşamba gönderilecek dediler.


Çarşamba günü aradım yarın kesin kargolanacak bir sorun çıkarsa en geç cuma günü kargolanacak dendi. Durumun aciliyetini bildirdiğim halde. Neyse perşembe gene birşey yok aradım efendim cuma günü 30 Ağustos resmi tatil pazartesi kesinlikle gönderilecek dendi bekledim, pazartesi sabah aradığımda bana kadının salı günü kesin gönderilecek denmesi üzerine sipariş iptal etmek istedim.


Arabulvar.com iade işlemini gerçekleştirdi.

Emre 421 Okunma

Cevaplar

  • Arabulvar.com Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; arabulvar'ın ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Arabulvar Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön