12 Şubat 2014 #2289667

Arabulvar.com Sipariş Düzeltme İsteğime Cevap Verilmiyor!

3 gün önce Arabulvar vasıtasıyla Deriden markasından, 55475 sipariş numaralı ayakkabı sipariş ettim. Sürekli kontrol edip 7.5 numara ayakkabı istememe rağmen bugün kargolama durumunu kontrol etmek amacıyla siteye girdiğimde gördüm ki siparişim 7 numara olarak alınmış.


2 kere mail attım ama cevap alamadım, çağrı merkezlerini aradığımda mesai saatleri dışında hizmet vermediklerini söyleyen bir kayıt vardı. Siparişim henüz tedarik sürecinde görülüyor, bu yüzden bu hatanın düzeltilebileceğini umuyorum ama ne telefonla ulaşabiliyorum ne de maillerime cevap alabiliyorum. Mağduriyetimin giderilmesini arz ederim.

Çağatay 181 Okunma

Cevaplar

  • Arabulvar.com Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; arabulvar'ın ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Arabulvar Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön