17 Eylül 2013 #2015750

Arabulvar.com Satın Aldığım Ürünü Ulaştıramadılar!

07. 09. 2013 tarihinde Arabulvar.com alışveriş portalından 2 adet ayakkabı satın aldım. Ayakkabılar Deriden marka. Satın alma tamamlandığında ürünlerin 3 iş günü içerisinde kargoya verileceği belirtiliyordu. Ancak aradan 5 gün geçtikten sonra Arabulvar.com sitesinden ürünlerin hazırlandığına dair bir mesaj aldım.


Yani ürünler hala kargoya verilmemişti. Kendilerine hatırlatma e-maili gönderdiğimde ise 3 değil 7 iş günü içerisinde kargoya verileceğine dair bir mesaj yolladılar. Bir de sorumluluğunu üzerlerinden atmak için "biz sadece tüketiciyle tedarikçiyi buluşturan bir platformuz" gibi garip bir cevap veriyorlar. 16. 09. 2013 itibarıyla ürünler hala elime ulaşmadı.

Mert 108 Okunma

Cevaplar

  • Arabulvar.com Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; arabulvar'ın ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Arabulvar Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön