14 Şubat 2013 #1629074

Arabulvar.com Kalitesiz Hizmet Veriyor!

Limango. com. tr sitesinin aracılığı ile ulaştığım www. arabulvar. com sitesinden 31. 01. 2013 tarihinde verdiğim sipariş 11. 02. 2013 tarihi olmasına rağmen hala elime ulaşmadı.Arabulvar. com sitesinin müşteri hizmetlleri ile irtibata geçtiğimde ise sorunu ürünü gönderen firma ile çözmem gerektiğini ve iade sürecini onların yapabilceğini söylüyor.


Bu kadar saçma ve kaba bir işlem görmedim. Henüz teslimatı bile yapılmayan bir ürünün ücretinin tahsilatını yapıp çözüm için yardımcı olacaklarını kenara çekilip biz bilmeyiz kendi işini kendin gör demesi çok garip gerçekten. Kaliteli hizmet anlayışı bu olsa gerek.

Egemen 472 Okunma

Cevaplar

  • Arabulvar.com Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; arabulvar'ın ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Arabulvar Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön