19 Şubat 2013

Arabulvar.com iPhone Şarjı Türkiye Uyumlu Değil!

1.800 TL ödeyip aldığım iPhone 5 telefonun yanında yurt dışından tedarik edilmiş şarjın gönderilmesinin yanı sıra Türkiye prizlerine uygun giriş gönderilmemiştir. Ben orijinal telefon alıyorsam, orijinal şarj aleti isterim.


Bu şekilde insanların güvenini kırmamış olursunuz. En kısa sürede yurt dışından tedarik edilmemiş olan orijinal şarj aletinin tarafıma gönderilmesini rica ediyorum aksi durumda gerekli yerlere başvuracağımı tarafınıza iletiyorum.

Ulaş 582 Okunma

Cevaplar

  • Arabulvar.com Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; arabulvar'ın ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Arabulvar Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön