27 Aralık 2013 #2197293

Arabulvar.com Bozuk Telefon ve Garanti Süreci!

13.08.2013’de Arabulvar.com dan Samsung Galaxy S4 aldım. Telefon konuşma esnasında farklı dakikalarda görüşmeyi sonlandırıyordu. Garanti firması Doğanlar Telekom'a gönderdik, geri geldi.


Kullanıma devam ettik, aynı sorun tekrar yaşanmaya başlandı servisten hattan olabilir denildi ve farklı SIM kartlar ile denedik, sorunun devam ettiğini gördük, telefonu yeniden gönderdik.
Ürün değiştirildi diye not yazılarak telefon tekrar bize gönderildi;


Fakat telefonu aldığımızda arka kapağında kırık/çatlak olduğunu gördük, aynı gün
telefonu geri gönderdik. En son 25.12.2013 günü aynı kırık telefon tekrar bize
geldi. 4 aydır bu durumla uğraşıyoruz ve halen telefonu düzgün bir şekilde kullanamadık.

Akın 347 Okunma

Cevaplar

  • Akın31 Ocak 2014

    Bozuk telefon ile 5-6 aydır mağdur olduk, 3-4 kere garantili ürünü garanti firmasına gönderdiğimiz halde telefondaki sorunu gideremediler ve en sonunda dış kapağı çatlak bir şekilde telefonu gönderdiler ve bu duruma ilişkin bir türlü karşımızda muhattap bulamadık. arabulvar.com, satıcı firma Teleworld, fatura firması Dubai İletişim ve garanti firması Doğanlar Telekomünikasyon'dan gerçekten çok bunaldık, çok şikayetçiyiz ve bu firmaların hiçbirini kimseye önermiyoruz. Biz artık haklarımız Tüketici Kanunu çerçevesinde yasal yollardan aramaya başladık. Herkesi bu firmalardan uzak durmaya davet ediyorum.

  • Akın28 Aralık 2013

    Ağustos ayında aldığımız telefon 2013 bitiyor ve halen kullanamıyoruz. Görüşme esnasında telefon görüşmeyi sonlandırıyor. 3 kere gönderildi telefon sorun devam ediyor, en sonunda da arka kapağı çatlak telefon geldi, görüşme sonlanma sorunu da devam etmekte. Ve de hala utanmadan biz sağlam yolladık resim çekip yollayın diyorlar. Biz bu telefondan da sizden de çok sıkıldık ve ücret iadesi istiyoruz aksi takdirde Tüketici Hakları Mahkemesi'ne başvurularak yasal haklarımızı sonuna kadar arayacağız.

  • Arabulvar.com Temsilcisi27 Aralık 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; arabulvar'ın ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Arabulvar Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön