21 Eylül 2013

Arabulvar.com Ürünler Hala Tedarik Sürecinden!

08 eylül 2013 tarihinde Deriden İnternet sitesinin yönlendirdiği Arabulvar. com'dan 2 adet ayakkabı siparişi verdim. Kargo süresi olan 7 iş günü doldu ve ürün gönderilmedi. Ancak bu arada sisteme alakasız bir kargo bilgisi girildi. Bu kargo bilgisi girişinin sistemde benim iade işlemi yapamamam için yapıldığını düşünmekteyim.

Hala ürün tedarik sürecinde gözüküyor. Siparişlerim iptal edilmesini ve paranın iade edilmesini mesaj ile talep ettim ancak cevap olarak gecikmeden dolayı özür dileriz ürün tedarik edilince tarafınıza bilgi verilecek deniyor. İlk defa bir İnternet alışverişinde bu kadar tuhaf şeyler yaşadım. Ne Arabulvar. com'dan ne de Deriden'den bir daha alışveriş yapmam.

Mesut 85 Okunma

Cevaplar

  • Arabulvar.com Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; arabulvar'ın ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Arabulvar Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön