06 Nisan 2013

Arabulvar.com Sorunları Çözmüyor!

04/04/2013tarihinde sipariş verdiğim samsung galaxy s3ün medcell ve dubai iletişime bağlı olduğunu öğrendiğim an internette araştırmaya geçtim ve namının ne kadar kötü olduğunu öğrendiğim an iptal etmek için arabulvar. com u aradım 05/04/2013yani aradan 24saat bile tam geçmemişti.

İnternet ten baktığımda kargoya verilmemişti ürün. 2 saat sonra tekrar aradım tekrar söyledim-hemen halledilecektir cevabını tekrar duydum ve haber beklemeye devam ettim. Aradan tam 5 saat geçtikten sonra kargoya verildi, mailiyle karşı karşıya geldim bu arada da 3tane mail atmıştım. Ve burda yazanlara göre kimse para iadesini alamıyor, nasıl bir iş bu daha kaç müşteri temsilcisiyle konuşmam, kaç mail atmam gerekli!

Melike 802 Okunma

Cevaplar

  • Arabulvar.com Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; arabulvar'ın ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Arabulvar Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön