16 Aralık 2013

Arabulvar.com Sipariş Hatası!

Yaklaşık iki hafta önce Arabulvar.com'daki Timberland mağazasından bir ayakkabı sipariş ettim. Siparişim onaylandı ve tedarik sürecinde olarak bana bildirildi. Kargo süresi en geç 7 iş gün olarak görünüyordu. Aradan 10 günden fazla bir süre geçmesine rağmen siparişim hala tedarik sürecinde olarak görünüyordu.

Siteye mail atıp durumu bildirdiğimde bana "siparişiniz tedarik sürecinde" manasına gelen şablon bir mail ile geri döndüler fakat durum değişmedi. 2-3 gün sonra ellerinde bu ürünün bulunmadığını ve tedarik edemediklerini bildirdiler.

Perin 92 Okunma

Cevaplar

  • Arabulvar.com Temsilcisi16 Aralık 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine gsm numarasından ulaşılamadığından mail yolu ile bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; arabulvar'ın ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Arabulvar Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön