Arabulvar.com Ne İade Yapılıyor Ne Cevap Veriliyor!

Mehmet O. |

Ya bunlar nasıl bir site? Ayakkabı siparişi verdim. 2 gün geçti tık yok sitede. Açtım baktım numarayı yanlış yazmışım. Allah'tan göndermemişler dedim msj atıyorum cevap veren yok. iptal ettim siparişimi işlem sürecine girdi dedi 2 gün geçti ondanda tık yok. gittim aldım ayakkabımı msj atıyorum hala şuna bir bakın diye ses seda yok. Sonra bir msj. 7 gün içesinde siparişiniz kargoya verilecektir diyor.

İade ettim dedim, demeye kalmadı kargoya verilmiştir deniyor. Ya kardeşim ben kargoya vermeden iade ediyorum ürünü bir kontrol edin bir bakın. 7/24 müşteri hizmeti demişler 3 tane yardım sayfası var verdikleri e-mail adresine tıklanmıyor bile. O kadar önemli markaları satıp bu kadar sorumsuz bir site.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Eylül
  17:37

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Üyelerimiz; arabulvar'ın ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi
  kurumsal internet sitemizde yer alan musteridestek@arabulvar.com.tr adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Arabulvar Ekibi
  Müşteri İlişkileri Grubu