arabam.com Trink Sat Aracı Kötülüyor

Hasan Hasan4 hafta önce

Aracımı trink sat üzerinden satmak için arabam.com un anlaşmalı olduğu expertiz firmasına aracımı götürdüm. Kazası boyası hiçbir arızası olmayan aracımı, Arabam.com un yetkili satış uzmanı, araçta normal olarak yanan ve araç çalıştıktan 1dakika sonra kendiliğinden sönen " yolcu airbag açık iken yolcu koltuğuna bebek koltuğu koymayın" uyarı lambası yandığı için aracı almaktan vazgeçtiklerini bildirdiler. Bu araçların sıfırında bile bu ikaz lambası yanıyor ve araç çalıştıktan 1 dakika sonra kendiliğinden sönüyor. Benim hiç yoktan yerinden zoraki izin alarak gittiğim 1 saatimi aldılar.

Cevaplar

arabam.com Logo arabam.com 3 hafta önce

Merhaba, Konu ile ilgili olarak tarafınıza geri dönüş sağlanmış olup, şikayetiniz ile ilgili durum çözüme kavuşmuştur. Soru ve talepleriniz için [email protected] mail adresinden ya da 0 850 759 90 00 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan mesai saatleri içerisinde bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, arabam.com Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Berhan 4 hafta önce  

    Benim sıfır aldığım araca göğüs te kaplama var dediler. Eksper elemanlanı olarak işsiz tayfasını toplamışlar. Adam hayatında ilk kez Fiesta nın hava menfezini gördü muhtemelen.

    np_image1 Ekli Görsel Var

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler