18 Ocak 2014 #2241406

Ara-tel İletişim Kurumsal Temsilcisi Kaba Davrandı!

U. O. isimli, ünvanı Kurumsal Satış Temsilcisi olan, ama üslubu gereği Kurtlar Vadisi dizi setinden çıkma bu insandan ve bağlı olduğu Ara-Tel İletişim'den şikayetçiyiz.


Kendisi; söz konusu problemin çözümü için uğraşmak, müşterisini memnun etme yolu aramak yerine "isterseniz tüketici hakları mahkemesine başvurun" diyebilecek bir eğitim almış Turkcell'den.


Erenler Eczanesi adına H. H. E.'ye satmış olduğu cihazın (paketi hiç açılmamış) iadesinin mümkün olmadığını söylüyor. Yine Turkcell'e ait başka bir kurumsal satış yöneticisi arkadaş ise bunun mümkün olduğunu söylüyor.


Oldu bittiye getirip tarife eklemeden sattığı, normal bedeli bu yüksek cihazın iadesi ve arkadaşın cezalandırılması talebimiz.

Ferhat 171 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat22 Ocak 2014

    Tüm soruları "ASLA" diyerek cevapladığımın bilinmesini isterim.

  • Ferhat21 Ocak 2014

    :) Diğer sorunum, ismini verdiğim kişinin uslubu da Turkcell İletişim Merkezini mi ilgilendiriyor? Yok hani Kaymakamlık bünyesinde hakem heyetine ve mahkemeye başvuruldu kendisi için de ben yinede sormak istedim sizin bu çalışanınız hakkındaki duruşunuzu.

  • Ara-tel İletişim Temsilcisi21 Ocak 2014

    "Merhaba, Yapmış olduğumuz inceleme sonucunda sizin tarafınızdan sözleşme ile satın alınmış olan ürünün iadesini talep ediyorsunuz. Sözleşme gereği bu ürünü satın aldığınız firma Turkcell İletişim A.Ş.'dir. Ürünün satış iptalini sözleşmenizde bulunan koşullarda gerçekleştirebileceğiniz tarafınıza sunulmuştur. ARA-TEL İletişim adına ürünü sizden geri alma yetkimiz bulunmamaktadır. Sorununuzun çözümü için Turkcell Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. İyi Çalışmalar Dileriz. ARA-TEL İLETİŞİM"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön