Visit Xolvie, to read complaints and reviews, or file yours.
Aqua Club Dolphin ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Aqua Club Dolphin Yetki Dışı Üst Arama

20.851görüntüleme
İrem
İrem 28 Ağustos 2021 02:52

İlk olarak çözüm sıfır boşa yazıyor bunca insan bunca yorumu zerre umurlarında değil ki hala aynı hatalara devam ediyorlar! Koskoca işletme gerçekten kötü ötesi bir işletme! Baştan aşağı sorunlu bir işletme. Havuz içleri ve kaydıraklar bakımsız. En problemlisi girişte güvenlikler var ve üstünüzü başınızı çantalarınızı didik didik arıyor özel güvenliğin ya da herhangi birinin üst aramaya yetkisi yoktur! Çantanızı didik didik aramalarının sebebi de içeri yiyecek içecek sokmamanız. Girişte çocukların küçük kutu sütüne kadar alıyorlar ve ne yapacaksınız dediğinizde bir güvenlik çöpe atacağız diğeri de fakirlere vereceğiz diyor.

Arkadaşıma farklı bana farklı konuşuyorlar bir tek içeriden alışveriş yapılsın içerinin kirlenmemesi için değil yani zaten içerisi çok pis ve kapasitesinden çok fazla insan alıyor hafta içi gittik kaydıraklarda rahat 45 dakika sıra bekledik havuzlarda yüzen saçlar kıllar zaten havuza insandan girecek yer yok en büyük sorunlardan biri Arap Suriyeli dolu çok az Türk var içeride zaten. Çok kalamadık kalabalıktan pislikten sosyal mesafe sıfır herkes herkesle temasta o beklenilen tıkış tepiş sıralar vs kaydıraklar bakımsızdı 5 tanesi kullanılamıyordu dalga havuzu ve diğer 4 kaydırak kapalıydı birini de keyfe göre açtılar keyfe göre kapattılar.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

3 Yorum

Tc Uğur
Tc Uğur
 

Eşim ve çocuğum ile birlikte sezonluk üyelik almayı planlıyordum artık caz geçtim otele gidip bir hafta tatil yaparım daha iyi

 1
Cem
Cem
 

Ben orayı gitmeyi bırakalı 5 yıl oldu nereden baksan o dönemde kapıdan herkes giremezdi içeri çok aşırı bir kalite seviyesi vardı. Paranın varlığı her şeyi değiştirdi ve bende Tam anlamıyla komple gitmeyi bıraktım.

 3
Fuat
Fuat
 

Bu hafta sonu gitmeyi planlıyordum. Vaz geçtim bilgilendiriniz için teşekkürler.

 4

Benzer Şikayetler

profile
 • 229görüntüleme
 • 22 Ağustos

Aqua Club Dolphin Pislik İçindeydi Çok Kötüydü

Aile olarak gittik havuz pislik içindeydi yüzme havuzunda klor yüzme havuzunda kapatıldıktan sonra yapılır sabah girişte bizi bekletmeye aldılar. Havuzun içini o saatte klor ile temizliyorlardı havuzun içinde sümük vardı böcek dahi vardı bu kadar pis olamaz kaydıraklar bile pislik içindeydi.

Devamını oku
profile
 • 935görüntüleme
 • 19 Ağustos
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Aqua Club Dolphin Kötü Hizmet

Kızım 10 yaşında, 156 cm ve 40 kg. Aqua Dolphin internet sitesinde, girişte veya başka bir yerde bilgilendirme yapmadan içeriye müşteriyi alıyor ama birçok kaydırağı kullandırmıyor. İnternet sitesinden kaydıraklara baktık, telefon da açıp yaşını belirterek kaydırakları kullanıp kullanamayacağını sor...

Devamını oku
profile
 • 368görüntüleme
 • 10 Ağustos

Aqua Club Dolphin Hırsızlık Ve Güvenlik Sıfır

Kilitli dolaptan param çalındı. Bu kadar kötü bir işletme görmedim, her yer pis içerisinde. Havuzlar kötü, kaydıraklar için upuzun sıra. Sıramız gelecekte katacağız. Kötü çok kötü, bir an önce bu tesisin incelenmesi gerekiyor, en önemlisi hırsızlık var. Başka bir gerekçe de olamaz zaten.

Devamını oku
profile
 • 112görüntüleme
 • 08 Ağustos
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Aqua Clup Dolphin Mülteci Kampı Hk.

07.09.2022 tarihinde Aqua Clup Dolphin'e gittim. Eğer ki mülteci kamplarını merak eden veya görmek isteyenler var ise buraya gidebilir. Tamamı yabancı uyruklu insanlardan oluşan ve en az %90ı erkek olan bu yerin en büyük avantajı havuza girerken aynı zamanda hayvanat bahçesine de gitmiş olma hissini...

Devamını oku
profile
 • 813görüntüleme
 • 30 Temmuz
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Aqua Club Dolphin Kontrolsüz Havuz Guvenligi

16 yaşındaki kardeşimi tek başına havuzunuza alıyorsunuz, çocuk kaydıraklarda kafasını yarıyor ve hiçbir şekilde ilgilenmeyip haber vermeyip onun oradan çıkmasına izin veriyorsunuz! Şu an kafasında dikiş var beyin sarsıntısı şüphesi var. Bunun hesabını ödeyeceksiniz.

Devamını oku
 • profile
1 Destekçi