24 Nisan 2014

Apron Grup Tapumu Hala Alamadım!

2013 Haziran da Konya'da ev al emekli ol projesi kapsamında daire aldım. Lakin 2014 başında verileceği söylenen tapumu hala( Nisan 23) alamadım. Tapuyu sormak için aradığımda cevaplayanlar ya kendilerinin konuyla ilgili sorumlu olmadıklarını ya da beni ilgili arkadaşların bilgilendireceğini söyleyerek oyaladılar.

En sonunda biri belediyede sıkıntı var dedi. Bir arkadaşım belediyeye yazılı başvuru yaptı; bir sıkıntı var mı?diye. Belediye cevabında sıkıntı olmadığını söyledi. Bakalım 2014 Eylül'de güya ilk kiramızı alacağız; ama ortada daha tapu yok. Hakkımı sonuna kadar arayacağım. Şimdi de Antalya'da aynısını yapıyorlarmış. Daha Konya'yı halledemediler! Apron Grup'tan şikayetçiyim.

Emir 4.581 Okunma

Cevaplar

 • Emir 24 Haziran 2014

  Sitelerinde royal ve first class dairelerini Apron city'den vereceklerini yazmışlar. Bu iyi bir gelişme. Fakat yetmez. 1- yazılı sözleşme yapması lazım, yoksa kimse bir hak iddia edemez. 2- aynı açıklamayı stüdyo park ve moda için bekliyoruz. Dediğim gibi Apron bir adım attıkça ben 2 adım atıcam. Bizi ortada bırakmasın, muhattap olsun. Saygılar..

 • Emir 22 Mayıs 2014

  Bugün facebook da ki ilgili grupta bir yazı paylaşıldı. Aprondan olduğu yazıyor. Isteyenler baksın. Yazı beni tatmin etmedi.

 • Emir 10 Mayıs 2014

  Bazı arkadaşlar soru soruyor; sitelerinde kira yattı yazıyor diye. Arkadaşlar o bölgede sadece o projeleri yoktu diğerleri de vardı. Şu an ne biten ne de devam eden proje olarak gözükmeyen projeleri var. Benim de sıkıntım ondan kaynaklı. Orada yattı yazıyorlar ama biz diğer müşterilerine de sitelerinde şu şu tarihde tapu vercez, şu yüzden gecikme oldu yazamıyorlar. Benim kızdığım konu bu. Herşey alana kadar mıydı? Ne zaman aldık parayı verdik sonrasında hiç ne bilgi var ne icraat!!!

 • Emir 08 Mayıs 2014

  Evet geçenlerde yine aradım sonuç yine aynı: şu an müşterimiz var biz sizi arayalım dediler. Hala arayan yok. Aman arkadaşlar dikkat edin... Burdan onlara sesleniyorum tapumu almadığım sürece ve kiralarım yatmadığı sürece her zaman böyle anlatıcam sizi apron. Ne zaman ki vaadinizi uygularsınız teşekkür etmesini de biliriz. Amacımız kötülemek değil; ama kabul edersiniz ki parada kolay kazanılmıyor!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön