4 g
Yorum Yap
#11442756

Pupa Bilişim Gibi Firmayı Öneren AppleCare!

RAM takılması için servise verdiğim iMac monitöründe teslim ederken olmayan ve cihazı teslim alıp kullanmaya başladıktan sonra içeriden plastik parçası ya da kirpiğe benzeyen siyah bir cisim ekranın içinden yansıdığını fark ettim. Servisi aramak istedim ancak telefonla ulaşmak ne mümkün! E-mail yollamak gerekiyor. E-mail yolladım. Biz teslim ederken kontrol edildi, siz de teslim alırken kontrol ettiniz bir şey yoktu mealinde bir cevap yazdılar.


Bunun üzerine AppleCare'i aradım durumu anlattım. 4 ayrı kişiyle yaklaşık 20 gün süren görüşmelerin ardından prosedür gereği bir şey yapamıyoruz cevabı aldım. Servis öncesi olmayan, servisten sonra ortaya çıkmış bir durum için bizim sorumluluğumuz yoktur diyen Pupa Bilişim Ataşehir'dir ayrıca burası Pupa Genel Merkezi'dir! Ve Apple çağrı merkezi tarafından yönlendirildiğim bu servis firması için prosedür gereği bir şey yapamıyoruz diyen de Apple merkezidir!


Konuyla ilgili 22 Aralık 2018'de ve 4 Ocak 2019'da Pupa'ya ve Apple'a iki ayrı mail iletmiş olmama rağmen hiç kimse geri dönme zahmetine bile katlanmamıştır. Pupa Ataşehir servis kalitesini, genel müdürlüğün ve Apple Çağrı Merkezi ya da AppleCare'in bu kalitesiz servise ve şikayetime olan umursamazlığını herkes bilsin! Şikayetime çözüm getirilmezse mahkemeye başvuracağım.Ekranımın görüntüsü video olarak aşağıdaki link'ı adres çubuğunuza kopyalayıp izleyebilirsiniz.
Https://drive. Google.com/file/d/1lxAlRTLguLKhRhDn_SnkXTY24syPjKgG/view.

Senay Senay 762 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler