26 Mart 2013 #1706237

Apple Ücretsiz Uygulama İndirdiğim Halde Ücret Kesildi!

Cuma günü Ipad 4 aldım. Ücretsiz olduğu belirtilen uygulamaları indirdim. Fakat kredi kartıma baktığımda cumartesi 1,79 tl, pazar 2 kere 1,79 tl Apple store tarafından kesinti olduğunu gördüm.
Bilgisayarımdan İtunes satın alımlara baktığımda indirdiğim uygulamalar karşılığı ücretsiz diyor, ancak 1,79 tl'ye ilişkin bir bilgi, yer almıyor. Bilkom yetkilileriyle görüştüğümde kendileriyle alakalı olmadığını söyleyip, ABD'yi aramam gerektiği söylendi. Ayrıca Apple store ait bir mail adresine İngilizce şikayetimi belirtebileceğim söylendi. Ürün ve uygulamalarla ilgili Türkiye'de muhatap bulamıyorum. Kesintinin kaynağına ilişkin bir bilgi sahibi değilim. Kredi kartımı kapatmak zorunda kaldım.

Evren 334 Okunma

Cevaplar

  • Apple Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Kullanıcımız, Doğrudan yurtdışından yürütülen bir hizmet olan, iTunes ve App Store için aşağıdaki linklerden Apple'a yazabilirsiniz. Aşağıda, mail yolu ile ulaşabileceğiniz adresler bulunmaktadır. Apple için ikinci satırı kullanabilirsiniz. http://www.apple.com/feedback/itunesapp.html http://www.apple.com/support/feedback/ http://www.apple.com/feedback/ http://www.apple.com/support/contact/ Ayrıca aşağıdaki web adresinden talebinizi adım adım yazarak iletebilirsiniz. http://www.apple.com/feedback/itunesapp.html Aşağıdaki adresten ise telefonla ulaşabileceğiniz Müşteri Destek bilgileri bulunuyor. http://www.apple.com/contact/ Saygılarımızla. Ref:ET Bilkom İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön