18 Nisan 2013 #1749870

Apple Tabletimde Piksel Hatası Var!

2 kere Genpa Teknik Servise gönderdim. Cihaz 10 gün sonra geri geldi ve Genpa teknik servisin tutanağında şu ibare yazıyor '' Cihaz detaylı olarak incelenmiştir.Cihazda pixel veya ekranında hata arıza gözlenilmedi'' Bana bilgi verdiler ve Pixel hatası olan yeri işaretleyip tekrar gönderdiler.İkinci raporda '' Cihaz detaylı olarak kullanıcı tarafından belirtilen kısımlar incelenerek kontrol edilmiştir.Üretici firma Apple göre kullanıma engel olmadığından değişime uygun değildir.'' diye ibare var. Yani hata var ama böyle kullanın diyorlar. Kusurlu ürün satıldığından cihazı bu şekilde kullanmak istemiyorum. Değişmesini istiyorum.

Bariş 365 Okunma

Cevaplar

  • Apple Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değişim / iade gibi durumlarda ancak yetkili servisler tarafından verilen rapor üzerinden gerekli işlemler yapılabilir. Cihazınızın gerekli testleri ve kontrollerinin yapılabilmesi için; http://www.bilkom.com.tr/tr/destek/apple-destek/bilkom-servis-ve-destek/yetkili-servisler/ adresinden iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz Yetkili Servislerimizden destek alabilirsiniz. Saygılarımızla. Ref:ET Bilkom İletişim Merkezi

  • Bariş19 Nisan 2013

    Tamamda ben hatalı ayıplı mal kullanmak zorundamıyım? Bana bunu söyleyin.

  • Bariş18 Nisan 2013

    Aynen öyle diyorlar elimde yazılı olarak var.Nasıl yani ben cihazı alırken arızalı pixell hatası var ve ben bunu hatalı kabul ediyorum diye sözleşmemi imzalıyorum saçmalık bunlar. Benim cihazda bariz hatalar var ve ayıplı mal olduğundan ben ayıplı mal kullanmak zorunda değilim ve değişmesiniz istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön