13 Şubat 2013

Apple Servis Garantili Ürün İçin Ücret İstiyor!

Apple troy kanyon mağzasından 19.12.12 almış olduğum tablet bilgisayara kasko dahil bütün garantilerini yaptırdım şarjı üzerindeyken elimden düştü ve şarj uç kısmı kırılıp içinde kaldı bu nedenle servisine verdim garantisi olmasına rağmen karşılanmayacağını belirttiler ve telefon muhattap olmadılar çalışan suratıma ısrarla telefon kapatıp tabletin nerde olduğunu sormama rağmen bilgi dahi vermiyor tekrar aradığımda telefon açılmıyor.


Kendim tabletin yerini bulup iadesini istedim ve almaya gittiğimde faturasıyla birlikte teslim ettiğim ürnün faturasız olarak bana vermeye çalıştılar sebep olarakta hafta içi kendisine kaba davrandığımı söyledi.

Seyhan 564 Okunma

Cevaplar

  • Apple Temsilcisi07 Mart 2013

    Sayın Kullanıcımız, Öncelikle Apple ürününüzle ilgili yaşamış olduğunuz sorundan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Yetkili Satıcımızdan da aldığımız bilgilere göre, yanlış anlaşılmadan kaynaklanan bir problem olduğu kanısındayız. Uluslararası kriterlere göre fiziksel hasarlar maalesef garanti kapsamı içinde değerlendirilmemektedir. Mağazamızdan alınan bilgi; Kullanıcı kaynaklı olan durumlarda garanti dışında işlem göreceği bilgisi verilmiş.Sigorta konusundaki prosedürlarda satış yapan mağazanın teslimatını kabul etmediği kullanıcının doğrudan başvurması gerektiği bilgisi verilmiş. Kasko ile ilgili de detaylı bilgi için ancak kasko firması ile görüşülebileceği bilgisi paylaşılmış. Fatura örneği ile ilgili olarakda, mağazamız farklı bir firma üzerinden yürüttüğünden dolayı faturalar mağaza bünyesinde olmadığından, fatura temini 2 günü bulduğu bilgisi paylaşılmış. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön