04 Nisan 2013 #1724608

Apple İnternet Bağlantı Hatası!

20 Şubat'ta satın almış olduğum iPad cihazının internet bağlantısı çok yavaş. Hürriyet ana sayfasını 1,5 dakikada açabiliyor. Vodafone durumun cihazdan kaynaklandığını söyledi. Bu cihazı bize verende zaten vodafone, bu yaklaşımdan vodafone + ıphone ikilisinin gerçekçi bir çözüm ortaklığı içerisinde olamayacakları aşikardır.


Daha ilk şikayette menfi yaklaşımlarda topu ortağına atıyor. Buradan anlaşmalı olarak vodafonedan iPad alacaklara duyurulur. Başka bir GSM aboneliği ile anlaşmalı iPad almak daha akıllıca olur kesinlikle.

Seçil 236 Okunma

Cevaplar

  • Apple Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Kullanıcımız, iPad cihazınızı resetleme işlemi yapmanızı öneririz.Cihazınızı tamamen kapattıktan sonra yukarıdaki açma kapama tuşuyla birlikte ekranın altında bulunan home tuşuna aynı anda basılı tutatarak Elma logosu gelince tuşlardan elinizi çekerek açılmasını beklemeniz gerekmektedir. iPad cihazınızın ağ ayarlarını sıfırlama işlemini denemenizi öneririz.iPad cihazınızdan Ayarlar / Genel / Sıfırla / Ağ Ayarlarını Sıfırla seçeneğinden ağ ayarlarını sıfırlama işlemini yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra sorunun devam etmesi halinde iPad cihazınızı sıfırlama işlemi yapmanızı öneririz.Cihazınızı sıfırlamadan önce önemli bilgilerinizin yedeğini almayı lütfen unutmayınız.Aşağıdaki yönergeleri izleyerek sıfırlama işlemini yapabilirsiniz; -iPad cihazınızı iTunes kurulu bilgisayarınıza usb kablosu ile bağlayınız.iPad cihazınızı tamamen kapattıktan sonra yukarıdaki açma kapama tuşuyla birlikte ekranın altında bulunan home tuşuna aynı anda basılı tutatarak Elma logosu gelince açma kapama tuşundan elinizi çekerek beklemeniz gerekmektedir. -iTunes yazılımında iPad'in isminin üzerine tıkladığınızda Restore(Geri Yükle) butonuna tıklamanız halinde cihazınız sıfırlanacaktır. Sorunun devam etmesi durumunda, http://www.bilkom.com.tr/tr/destek/apple-destek/bilkom-servis-ve-destek/yetkili-servisler/ Adresinden iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz Yetkili Servislerimizden destek alabilirsiniz. Saygılarımızla. Ref:ET Bilkom İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön