27 Ocak 2014 #2256443

Apple Garanti Kapsamındaki Üründen Servis Ücret Talep Ediyor

Apple'dan dizüstü bilgisayar aldım. Yeni aldığım bilgisayarı kapattıktan sonra bir daha açamadım. garanti kapsamında olan bilgisayarımı Beşiktaş/İstanbul'da Conrad oteli karşısında bulunan girişim servis teknik hizmetlerine Apple yetkili servisine götürdüm.


Servis yetkilisi bilgisayarımı alırken şahsıma onarımdan sonra en az 50 dolar + Kdv ödeyeceksiniz dedi. Bilgisayarı yeni aldığımı, elimdeki garanti belgemi vermeme rağmen Apple'ın garanti belgesini kabul etmediğini, kendilerine yazı gönderdiğini, 50 dolar+Kdv'yi almalarını söylediklerini bana ifade etti. Bu durumu mahkemeye taşıyacağımı, Apple'ın kendilerine gönderdiği o belgenin fotokopisini ısrarla istememe rağmen belgeyi şahsıma vermediler.

Ömer 642 Okunma

Cevaplar

  • Ömer23 Şubat 2014

    APPLE'IN NE KADAR İLGİSİZ OLDUĞUNU BİLFİİL YAŞAYARAK GÖRDÜM.SERVİSLERİNİ BIRAKIN, APPLE'IN BİLFİİL KENDİLERİ İLGİSİZ.ARAYANLAR OLURSA DETEYLI OLARAK DELİLLERİYLE İZAHA HAZIRIM.

  • Apple Temsilcisi15 Şubat 2014

    Sayın Kullanıcımız, İlgili servis noktası Bilkom servis destek ağımız içerisinde artık yer almamaktadır.Bundan sonraki süreçte direkt kendileriyle irtibat kurabilirsiniz. Detaylı bilgi için, sabit hattan 00800 448 829 873 numaralı telefonu veya cep telefonunuzdan 0 (216) 282 15 11 numaralı telefonu arayarak doğrudan Apple TR ile de görüşebilirsiniz. Ref:B.K Saygılarımızla. Bilkom İletişim Merkezi

  • Ömer02 Şubat 2014

    APPLE'IN BEŞİKTAŞ'DAKİ CONRAD OTELİ KARŞISINDAKİ YETKİLİ SERVİSİ HAM MÜŞTERİLERİ HEM DE APPLE FİRMASINI KANDIRMAKTADIR.ELİMDE BUNUN BELGELERİ MEVCUTTUR.APPLE ŞAHSIMI ARAR İSE DETAYLI BİLGİ VERMEYE HAZIRIM.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön