25 Şubat 2013

Apple Firmadan Aldığım Ürünün Taksitlendirmesi Yanlış Yapıldı!

Apple yetkili satıcı Negoa firmasından İpad mini aldım.Ürünü alırken 3+3 olmak üzere 6 taksit olarak satış yapıldı.Bana verilen mail order belgesinde de 3+3 olarak satış yapıldığı da açıkça yazılı.

Fakat, 2 gün sonra internetten ekstremi kontrol ettiğimde 6 taksit olarak satışı yapılan ürünün kartımdan 3 taksit olarak çekildiğini gördüm. Ürünü satmak için yapılan bu ticari anlayışı çözemedim. Apple firması kendisine bayilerini hangi kritere göre seçiyor anlamış değilim.

Aydın 147 Okunma

Cevaplar

  • Apple Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Kullanıcımız, Hangi kart ile ödeme yapıldığını belirtmeniz durumunda gerekli kontroller sağlanarak tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla. Ref:ET Bilkom İletişim Merkezi

  • Aydın18 Nisan 2013

    Bunu buradan soracağınıza , size bildirdiğim firmayı arayıp konuyu araştırmanız gerekmiyor muydu?Kaldı ki,satışı yapan bayiniz dükkanını kapatmış.

  • Apple Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Kullanıcımız, Business kart kullanıcıları +taksitlerden yararlanamamaktadır.Eğer business kart kullanıyorsanız bundan kaynaklanıyor olabilir.Farklı kart ile ödeme yapıldıysa [email protected] adresine mail göndermeniz durumunda gerekli kontroller sağlanacaktır. Saygılarımızla. Ref:ET Bilkom İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön