Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Apple Airpods Sorunu

Buse
28 Ağustos 2023 02:26
374

Apple 2. Nesil Airpods'umda sol kulaklık bir anda çalışmadı kronik bir sorunmuş Apple'a götürdüm ilgisiz ve beni asla dinlemeyen tavırla alıp teste götürdüler sonra yenisini verip gönderdiler ama yine çalışmadı daha sonra tekrar gittim tüm gün beni güncelleme diye beklettiler ve gün sonunda iki kulaklığı da değiştirelim bu şekilde deneyelim dediler ama kendilerine defalarca anlatmama rağmen beni dinlemediler çünkü sürüm farkı olduğu için yeniden çalışmayacağını söylemiştim beni baştan savdılar.

Çalışacak evde şarj edin. Düzelir diye bu kez de sağ ve sol ayrı kulaklık olarak bağlandı biri eski biri yeni sürümdü bu kez Apple destek ile telefon görüşmesi yaptık. Kendisi bana kıdemli olduğunu çözebileceğini söyledi. Sorunu anlattım garantim devam etmesine rağmen sıfır kutu alamadığımı anlattım. Bana fatura sizin adınıza ise bir oyun yaparak size yeni kutu verebilirdik ama fatura adınıza değil dedi.

Garantim devam ediyor. Böyle bir şeye ihtiyacım olmadığını yasal hakkım olduğunu söyledim kendisi sorunu düzeltmeleri için defalarca gittiğim Akasya Apple'a randevu oluştururdu yeni kutu vermeleri için mail attığını söyledi. Yeniden gittim bu kez Case değiştirildi ki en başından sorun ondaydı söylediğim halde ilgilenilmedi. Yine olmadı çünkü kulaklık sürümleri aynı değildi. İçeri güncellemeye alayım güncelleme olmazsa kulaklıkları da değiştireyim dedi.

Sonra değiştirdim deyip bana belge imzalattı ama kutunun şarjı olmadığı için orada deneyemedim eve geldiğimde denediğimde ise kulaklıklar değişmemişti hem isim aynıydı hem de sürümler önceki kulaklığı vermeden ss almıştım hanımefendi beni yanıltırken bunların belgesinin elimde olmuş olabileceğini düşünemem. Resmen beni yanıltıp asla işimi çözmüyorlar. Hukuki süreç başlatacağım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Apple AirPods 2 Kablosuz Şarj Kutulu Şikayetleri

Apple 2. Nesil Airpods Şarj Sorunu

Can
14 Haziran 12:02
83
Apple 2. Nesil Airpods Şarj Sorunu
Apple 2. Nesil Airpods Şarj Sorunu
Apple 2. Nesil Airpods Şarj Sorunu

Apple Bozuk Airpods Satıyor Ve Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor

Yunus
05 Haziran 18:08
241

Apple Arızalı Kulaklığı Değiştirmiyor

Vahap
04 Haziran 09:10
162
1

Apple Airpods Kusurlu Ürün

İlknur
24 Mayıs 15:57
397
Apple Airpods Kusurlu Ürün
1

Apple Airpods 2. Nesil Kulaklık

Yılmaz
24 Mayıs 01:03
263
Tüm AirPods 2 Kablosuz Şarj Kutulu Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz