Apple Teknik Servisten Hizmet Alamıyorum

Fatih Ç. |

Tablet alırken imkanım olmasına rağmen yurt dışı yerine Türkiye mağazalarından almak istedim daha sonra teknik bir sorun olursa çözümsüz kalmamak için. Aldığım ipad mini tabletimi düşürdüm ve ekranı çatladı. Normal olarak serviste onarım yaptırmak istedim.

Lydia Meydan/Ümraniye mağazasından almıştım ürünü. Aradım teknik servisinin numarasını istedim ve aradım. Ekran tamiri yapamadıklarını sizi yetkisi olmayan servise yönlendirebiliriz eğer isterseniz dediler. Çok şaşırdım ve neden böyle olduğunu sordum bana Apple kanunları böyle dediler. Anlayamıyorum arızalı cihazın servis ücreti karşılığında tamiri yapılamıyor mu bu ülkede?Yorum getirmek istemiyor sadece soruyorum.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Şubat
  11:30

  Sayın Kullanıcımız,

  Size en yakın servislerin iletişim bilgilerine sabit hattan 00800 448 829 873 numaralı telefonu veya cep telefonunuzdan 0 (216) 282 15 11 numaralı telefonu arayarak doğrudan Apple TR ile görüşme sağlayarak ulaşabilirsiniz.

  Dilerseniz, https://locate.apple.com/tr/tr/ adresinden de servis bilgilerine ulaşabilirsiniz.

  Ref:B.K.
  Saygılarımızla.
  Bilkom İletişim Merkezi

 • Fatih Ç.
  17 Şubat
  09:55

  Konu ile ilgili kimle görüşmeliyim anlamış değilim ?
  Servis desteğini bilkomdan alabilecek miyim ?
  Yoksa yine lydia mı beni yetkili olmayan servislere yönlendirecek ?

 • 15 Şubat
  12:20

  Sayın Kullanıcımız,

  İlgili servis noktası Bilkom servis destek ağımız içerisinde artık yer almamaktadır.Bundan sonraki süreçte direkt kendileriyle irtibat kurabilirsiniz.

  Detaylı bilgi için, sabit hattan 00800 448 829 873 numaralı telefonu veya cep telefonunuzdan 0 (216) 282 15 11 numaralı telefonu arayarak doğrudan Apple TR ile de görüşebilirsiniz.


  Ref:B.K
  Saygılarımızla.
  Bilkom İletişim Merkezi