24 Aralık 2014

Apple Store'un Uluslararası Garanti Hikayesi!

12 Kasımda Amerika'dan almış olduğum iPhone 6 cihazım yaklaşık 30 cm. Bir yükseklikten ilk yere düşmesinde ekranı çatladı. Amerika Apple Store'dan almış olduğum cihazı bedeli neyse vermeyi kabul ederek orijinal servisinde yaptırmak istedim İşte komedi burada başladı.


Bana telefonun modelini sorduklarında bu Amerika cihazı kesinlikle Türkiye'de bu cihaza servis veremiyoruz dediler. Apple iPhone ürününü satarken 1 yıl uluslararası garanti demesini biliyor ve Türkiye'de de Apple Store olduğunu gayet iyi biliyor. Apple kendi sattığı malı servisinde kabul etmiyor. Tüm modellerini kullanan biri olarak bu saatten sonra Apple benim için bitmiştir. Bu marka beni mağdur etti ve artık yakınından geçmem...

Tolga 972 Okunma

Cevaplar

  • Tolga21 Aralık 2014

    Bu telefonu merdiven altı yerlerde yaptırmamak için rafa kaldırıyorum. Apple gibi uluslararası bir markaya yakışmayacak bir tecrübe edindim. İphone telefonların tüm serisini severek kullanan birisi olarak buraya kadarmış. Bu tecrübelerimi tüm yakın çevremle paylaşacağım. Fiyatı yüksek olan bir ürün için bu tecrübe yeteri kadar kötü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön