03 Eylül 2013

Apple Hesabımdan Uygulama Satın Alınarak Kredi Kartımdan Tahsil Edilmiş!

Geçtiğimiz ay İtunes harcaması olarak Apple hesabım ele geçirilerek 500 lirayı geçen oyun alındı. Kimliğimi ve şifremi değiştirdim kredi kartımı iptal ettim. Ancak bu ay yeni kredi kartı bilgilerim girilerek, 100 lira civarında benzer oyunlardan alınmış, muhatap bulamıyorum. Apple'ın Türkiye distribitörü cihazı satıyor, uygulamalardan biz sorumlu değiliz diyor.

İbrahim 373 Okunma

Cevaplar

  • Apple Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Kullanıcımız, Doğrudan yurtdışından yürütülen bir hizmet olan, App Store için aşağıdaki linklerden Apple'a yazabilirsiniz. Aşağıda, mail yolu ile ulaşabileceğiniz adresler bulunmaktadır. Apple için ikinci satırı kullanabilirsiniz. http://www.apple.com/feedback/itunesapp.html http://www.apple.com/support/feedback/ http://www.apple.com/feedback/ http://www.apple.com/support/contact/ Ayrıca aşağıdaki web adresinden talebinizi adım adım yazarak iletebilirsiniz. http://www.apple.com/feedback/itunesapp.html Aşağıdaki adresten ise telefonla ulaşabileceğiniz Müşteri Destek bilgileri bulunuyor. http://www.apple.com/contact/ Ref:ET Saygılarımızla. Bilkom İletişim Merkezi

  • İbrahim 03 Eylül 2013

    bilkom biz değil apple'a sorun diyor ama, benim ingilizcem bu sorunu yazışarak çözecek kadar iyi değil. ne diyeyim hayırlı bol kazançlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön