Apple Bilgisayarımın SSD'si Arızalandı!

Kerem T. |

Macbook air bilgisayarımın Ssd'si bozuldu. (02.13'de almıştım- 10.13'de bozuldu). Bu yıl içinde başka 2 Macbookair kullanıcısı arkadaşlarımın da başına aynı sorun geldi. Servise götürdüm bir ay sonra yedek parçanın geleceğini ve bir ay dolduğunda hala parça değişimi yapılmamışsa yeni bir macbook verileceği söylendi.

1 ay doldu, bana yeni bir bilgisayar verildi. Ama ben verilen servisten hiç memnun değilim. Bir ay bekleyeceğim zaten kesindi neden bana yeni bilgisayarı hemen vermediler. İnglizce klavyeli ürünümü alıp Türkçe klavye verdiler. Artık bilgisayarda yeterli teknik bilgiye sahip kişiler çalışmıyor. Hiçbir şikayet e-mailime cevap vermediler.

Etiketler :

Hard Disk Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Şubat
  11:54

  Sayın Kullanıcımız,

  Belirtmiş olduğunuz konuyla ilgili Apple Türkiye görüşebilirsiniz.Detaylı bilgi için, sabit hattan 00800 448 829 873 numaralı telefonu veya cep telefonunuzdan 0 (216) 282 15 11 numaralı telefonu arayarak doğrudan Apple TR ile görüşmenizi öneririz.

  Ref:B.K.
  Saygılarımızla.
  Bilkom İletişim Merkezi

 • Kerem T.
  30 Ocak
  16:00

  Ve hala iletişim kurmaya çalışan yok!

 • Kerem T.
  13 Ocak
  12:44

  Üstelik o maillere hiç cevap gelmedi hala!!!

 • 07 Ocak
  17:34

  Sayın Kullanıcımız,

  Gerekli kontrollerin yapılabilmesi için, cihazınızın seri numarasını destek@bilkom.com.tr adresine göndermeniz durumunda sistemimizden kontrolünü sağlayarak tarafınıza bilgi verebiliriz.


  Ref:ET
  Saygılarımızla.
  Bilkom İletişim Merkezi

 • Kerem T.
  02 Ocak
  17:17

  üstelik yeni verilen bilgisayarın garanti süresi eski bilgisayarı aldığım tarih itibari ile başlıyor.