Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Antrenman Yayıncılık Soru Çözümleri Ulaşamıyorum

profile
03 Nisan
14

Antrenmanlarla matematik 2 kitabındaki soru çözümlerine ulaşamıyorum çözdüğüm kitapta aktivasyon kodu arka kapakta yok yardımcı olur musunuz lütfen kaç defadır deniyorum olmuyor başka türlü de denedim o da olmadı yardımcı olursanız çok iyi olacaktır.

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 36 sa 12 dk

Bununla ilgili elinizdeki kitabın içinde bulunan yayınevinin email adreslerine yazarsanız yardımcı olurlar?

Benzer Şikayetler

Antrenman Yayıncılık Hesabıma Giremiyorum, Aktif Değil Diyor

profile
17 Mayıs
342

Antrenmanlarla Geometri-1 kitabımın aktivasyon kodunu, ben kitabı satın almadan önce biri kazımış ve kullanmaya başlamış. Bende kendi hesabımdan kodu girmeye çalıştım. Aslında sorunu hesaptan bildirmiştim ama onun yerine beni birden hesaptan attı. Üzerine artık her hesabıma girmeye çalıştığımda hesa...

Antrenman Yayıncılık Hesabıma Giremiyorum, Aktif Değil Diyor
1 Yorum

Antrenman Yayıncılık Aktivasyon Kodu

profile
20 Temmuz
72

Antrenman yayıncılık hiç problem değil kitabını mecburen korsan aldım. Video çözümlerine ulaşamıyorum. Barkod falan hiçbir şey yok. Lütfen yardımcı olun ya, benim için çok önemli bu kitap. Çözmem bitirmem lazım. Instagram'ım ha*****0 lütfen bana ulaşır mısınız?

Antrenman Yayıncılık Kitap Aktivasyon Kodu

profile
27 Haziran
65

Antrenman Yayıncılık test kitabımla ilgili yaşadığım sıkıntıyı çözebilmek için 10 kez aradığım. Müşteri hizmetlerinden ve mesajlarımdan geri dönüş alamıyorum. En kısa sürede sorunumu çözmek adına geri dönüş talep ediyorum. Yardımcı olunmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 36 sa 12 dk
Benzer Şikayet Yaz