10 Eylül 2018
#10837708

Marmaris Antik Apart Otel Hijyenden Bihaber!

Marmaris Antik Apart Otel'de 19.08.2018 26.08.2018 7 gece rezervasyon yapıp otele gittik 4 kişi eşimle benim odam giriş kattı. Odanın içi pis tuvalet banyo çok pis koltukların üzerinde katman oluşmuş pislikten. Buna rağmen yoğunluk var otel bulamayız sorun diye market Domestos sünger banyo temizleyici alıp temizledik her yeri.


Sonra buzdolabının kapağı kapanmıyor diye yetkili birini çağırdık. Otel sahibi beş karış ve sert bir üslupla halletti. Oda giriş kat ve lobinin arkasında olduğu için tüm ses odada boş oda varsa değişim talep ettik ve yine sert bir üslupla yok dedi oysa lobide konuşulanlar odaya geldiği için boş oda olduğunu biliyorduk.


Buna da tamam dedik ve kredi kartlarımızı alıp ödeme işlemi için lobiye gittik. Kartı verdikten sonra abi elektriğimiz bir tutmadı diye espri yaparak olay hal oldun diye düşündüm çünkü her gün karşılaşacağız diye ama adam elemana ver kartlarını geri yarın boşaltsınlar odaları diyerek otelden kovulduk. 20 senedir tatile giderim ilk defa böyle bir şey geldi.

Yusuf Yusuf 112 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları