sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Antalya Havalimanı AYT Gözen Security 2 Güvenlik Saygısızlığı

Ezgi Ezgi12 Temmuz 2019 13:30

Antalya Havalimanı ikinci güvenliğinden uçağa geçerken ki bayanın çifte standart uygulayarak personel olduğum halde bena aşağılayıcı konuşması, ufak içki şişesini alıp hakaret etmesi, başka yolcu geçirdiği halde içkisini bana sert çıkışı, üslubu, ismini sorduğumda başımdan gidin size isim veremem ne yapacaksınız diye atarlanması, o sürede sinirlendiğim halde hiç cevap vermeden telefonumu unuttuğumu başka yolcular söyledi.

Telefonumu almaya gittiğimde aynı hanımefendi burda telefon unutulmadı diye bağırdı, ben de unuttuğumu söylediler diye 3 defa tekrar ettim üstüne düşmesem telefonuma el koyacaktı. Ben ısrar edince markasını sordu söyledim başka arkadaşı hemen getirdi. Açın sizin mi bakıyım dedi benim telefonum olmadığını ima ederek. 7 yıldır havacıyım böyle saygısız bir güvenlik görevlisi bayan görmedim. Gereğinin yapılması için ne yapmam lazım?

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Bilge 23 Şubat 13:10  

    Ben de ikinci güvenlik aramasıı sırasında, bayan güvenlşjçinin, kulağım duyacağı şekilde alayınaa maruz kaldım, oğlum sinirlenmedim diye sesimi çıkaramadım, kilomdan dolayı beğenmemiş olacak ki, ağzını yaya yaya, '' harika bir arama yaptımda titriyom diyor

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular