23 Nisan 2013

Antalya Büyükşehir Bld. Sokak Köpekleri!

Antalya Aksu Kundu bölgesinde ikamet etmekteyim. Yaklaşık 3 hafta önce sokak köpeği tarafından saldırıya uğrayıp bacağımdan derin bir yara aldım. Devlet Hastanesinde bu süre içerisinde kuduz aşısı tedavisi görmekteyim. Aksu Belediyesine köpeği bildirdik köpek yerinde olmasına rağmen her gün belediyeden gelen arkadaşlar hala köpeği yakalayamadılar.

Benden sonra bir çocuğa ardından bir turiste saldırmış. Geçen sene de aynı köpek aynı şekilde saldırgan davranışlar sergilemiştir. Ben evden çıkamaz hale geldim çünkü her çıkışımda karşılaşıyorum. Devamlı aramış olmamıza rağmen hala bir tane köpeği yakalayamadılar. Turistler için de tehlikeli yardımınızı rica eder bilgilendirmenizi arz ederim.

Beliz 64 Okunma

Cevaplar

  • Beliz 30 Mayıs 2013

    onca şikayetime ramen sadece mesaj çekmekle yetindiniz. köpek tarafından ısırıldım ve hala o köpek dolaşıyor evimden uzak kalkıp hayvan için çadırmı kurucam ordaki taksicler biliyor dememe ramen birkere gelindi hayvan bulunamadı olay bitti . hadi bunu geçiyorum kene dolu her yer dedim. anneanneme burdaki bir çok kişiye kene yapıştı ilaçlanma olsun diye açık adres verdim sadece yine mesajla yanıt verdiniz. peki yaşimdi 3 katlayan şikayetim birbiriyle nekadar bağlantılı. sabaha karşı kamyon dolusu köpek Antalya kundu bölgesine bırakıldı gözlerimle gördüm birçoğunu aldılar çoğunu bıraktılar hadi ben bir köpekten dolayı şikâyetçiydim ya şimdi ne olucak eğerki bir kez daha bir köpek vakkası durumu yaşayacak olursam burdaki tüm yazılarımla mahkemeye baş vurucam çünki bana kayıtsız kaldınız saygılarımla.

  • Beliz 01 Mayıs 2013

    lütfen görevli arkadaşlara bahsettiğim yerden köpeği artık alsınlar o yola gidemez hale geldim. kene durumu ise her geçen gün artıyor bulunduğum yerde. benim kyafetime bile yapışmış şekilde eve geldim . lütfen yardımcı olun

  • Antalya Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Beliz B., Veterinerlik Şube Müdürlüğümüzce görevli personellerimiz sizinle temasa geçerek en kısa sürede şikayetinizin giderilmesini sağlayacaktır. Sizlere hizmet etmekten duyduğumuz memnuniyeti belirtir, hoşgörü ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Antalya Büyükşehir Belediyesi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön