23 Ağustos 2013

Antalya Büyükşehir Bld. kc05-A Şoförleri Güzergahını Bilmiyor!

Ben Hurma 37.cadde de oturuyorum. Saat 22.30 gibi Araştırma Hastanesinin oradan kc05-A otobüsüne bindim. Otobüs boştu ben bindiğimde. Altınyaka kavşağına geldiğimde şoför bana nerede ineceksiniz diye sordu bende 37.caddede dedim.37.cadde neresi dedi. Ben de tarif ettim ben oraya gitmeyecektim siz kc06 ya binseydiniz dedi. Ben de bu otobüs benim evimin önünden geçiyor bu yüzden buna bindim dedim.

Bu nasıl bir iş ahlakıdır? Şoför sanırım otobüs boş diye evine gidecekti. Çekinmese siz kc06 ya binin diyecekti. Nasıl insanlar çalışıyor belediye de hem yolcuyla laçkalaşıyor hemde güzergahına gitmiyor. Bunun izahını açıklar mısınız? Bu 2 oldu.Ayrıca saatleri de çok aksatıyorlar. 45 dk otobüs beklemek zorunda değilim.

Fulya 175 Okunma

Cevaplar

  • Antalya Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın Fulya A., Gerekli incelemeler yapılmış olup, şoför cezai işlem bürosuna yönlendirilmiştir. Bu ve buna benzer şikayetleriniz için 444 37 08 no.lu çağrı merkezimizden anlık olarak bize ulaşabilirsiniz. Hoşgörü ve anlayışınız için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız. Antalya Büyükşehir Belediyesi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön