09 Nisan 2013 #1731902

Antalya Büyükşehir Bld. Trafik Işığı Yok!

Sedir mahallesi zambak caddesi üzerinde oturmaktayım çocuğum caddenin karşısındaki okula gidip geliyor. cadde nin üzerinde sadece yaya geçidi var ve bu yaya geçidinde kimse ne yavaşlıyor ne de duruyor . bu yol üzerinde arabalar çok hızlı ve karşıya geçiş büyükler için bile çok zor çocukların geçmesi mümkün değildir.


Bu yolda da bu yüzden çok kez trafik kazası oldu bir çoğuda çocuklardı. bu yüzden karşıya geçişlerden çok endişeliyim çocuğumun karşıya güvenle geçebilmesi için bir trafik ışığı yada yükseltilmiş kafis konulmasının sizden rica ediyorum. bu konuyla ilgili olumlu bir gelişim beklemekteyim.

Perihan 61 Okunma

Cevaplar

  • Antalya Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn. Perihan A., 26.03.2013 tarihli UKOME Genel Kurul Kararı ile; Sedir Mah. Zambak Caddesi üzerinde, TSE’nin 6283 no’lu standartlarına uygun Hız Kesici Kasisler yapılmasına, gerekli trafik işaret ve uyarıcı tabelaların konulmasının trafik düzeni ve güvenliği açısından uygun olduğuna karar verilmiştir. UKOME tarafından alınan “Hız Kesici Kasis Yapılmasına” yönelik kararın uygulanması, Muratpaşa Belediyesi’nin yetki ve sorumluğundadır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön