16 Mart 2013 #1688581

Antalya Büyükşehir Bld. Otobüsle Ulaşımda Sorun Yaşıyoruz!

Antalya sarısu mahallesinde oturuyorum. Burada 2 adet hat var kc05A ve kc61. İkisi de yarım saatte bir araç çıkartıyor ve ikisi de aynı anda duraklarda oluyor. Yani vatandaş için 15 dk da gelmesi gereken araç yine 30 dk geliyor. Bu hatlarda çalışan şoförler de, orada oturan vatandaş da bu hatlardan şikayetçi. Yarım saatte oradan alınan yolcu sayısı 1 minibüsü doldurmaz maalesef. Ama 2 adet minibüs geçiyor.


Bu iki minibüs yerine 1 km öteden geçen kc06 nolu büyük otobüslerin son durağı hurmadaki kaldırım kenarı yerine Sarısuya taşınsa hem vatandaş, hem şoförler hemde belediye rahatlayacaktır. 2 minibüs yakıtı yerine fazladan 1 km gidiş ve 1 km dönüş yakıtı harcanacaktır.

Yakup 100 Okunma

Cevaplar

  • Yakup14 Mayıs 2013

    Gerçekten burada yazılanlar aynen gerçekleşti.Sorunun çözüldü teşekkürler.

  • Antalya Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Y.H., Talebiniz yakın zamanda gerçekleşecek araç saatlerinin yazlık uygulamaya geçilmesi sırasında tekrar değerlendirilecektir. KC06 levha numaralı araçları Sarısu bölgesine girmesi Daire Başkanlığımızın gündemindedir ve konu ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı Ulaşım Şube Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön