11 Nisan 2013 #1734078

Antalya Büyükşehir Bld. Otobüs Sorunu!

Her gün işim sebebiyle AF04 numaralı otobüsle Aksu'ya gidip geliyorum ve her gün bir işkence yaşıyorum. İl Sağlık Müdürlüğünün önünden bindiğim otobüs her gün ortalama 30 Km/sa hızla ilerliyor ve Aksu'ya ulaşmam 1 saatimi alıyor. Dönerken aynı sıkıntı yine var. Otobüsler istisnasız her yerde duruyor yolcu alıyor ve bırakıyor.


Ayrıca 2-3 günde bir yolculuk yaptığımız otobüsten indirilip başka otobüse bindiriliyoruz yolculuk sırasında otobüsler zaten tıkış tıkış iken iki otobüs yolda birleştiriliyor ve nefes alamadan ve kıpırdayamadan yolculuk yapıyoruz. Bu durum bir istisna değil hergün aynı sorunlarla yolculuk yapıyorum. İlgileniyoruz cevabını duymak istemiyorum çözüm istiyorum sadece.

Onur 165 Okunma

Cevaplar

  • Onur14 Mayıs 2013

    İletmiş olduğum sorunları dikkate alarak özellikle hiç bir hassasiyet göstermediğiniz için teşekkürler ederim.Her gün kullandığım bu hatta vaziyet her gün aynı her gün şoförler insanlarla kavga ediyor.Aynı sıkıntılar devam etmekte.

  • Antalya Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi14 Nisan 2013

    Sn. Onur K. , İletmiş olduğunuz sorunlar dikkate alınarak, AF04 No'lu hattımızın denetimlerinde özellikle hassasiyet gösterilecektir. Duraklı bölgede, durak harici yolcu indirme ve bindirme yapan, normal trafik akışının altında seyir ederek seyahati geciktiren, araçlar arasında yolcu aktarımı yapan ve genel kurallara uymayan toplu taşım araç şoförlerine, gerek denetimlerde yapılan tespitler gerekse vatandaşlarımızdan gelen bildirimler neticesinde ilgili yönetmelikler gereği cezai işlem uygulanmaktadır. Benzer bir durumla yeniden karşılaşmanız halinde; 7 Gün /24 Saat hizmet veren 444 37 08 No’lu İletişim ve İzleme Merkezimize şikayetinizi araç plakası ile birlikte iletmeniz durumunda, şoför tespiti yapılarak gerekli cezai işlem uygulanabilecektir. Bildiriminiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Antalya Büyükşehir Belediyesi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön