19 Şubat 2013

Antalya Büyükşehir Bld. Minibüs Şoföründen Şikayetçiyim!

16 02. 2013 tarihinde saat 19:40 civarında 07 ***515 plakalı şoför minibüsün boş olmasına ve en önde oturduğum için ön kapıdan inmek istedim daha önce on kapıdan inmek isteyenleri önkapıdan indirdi bunun içinde bende ön kapıdan inmek istedim ancak bana kapıyı açmayıp iniyorsanız arka kapıdan iniceksiniz yoksa indirmiyorum dedi.

Sebep diye sorduğumda aynami kapatıyorsunuz burada şoför benim dedi arkadan inicekseniz inin yoksa indirmiyorum dedi. Arka kapıdan indiğimde 2 durak geçmiştik saygısız ve terbiyesiz bir üslupla onca kişinin içinde birde hakarete maruz kaldım. Lütfen artık ciddi anlamda yaptırımlar uygulansın. Bu örneğe benzer birçok olay yaşadım ilgilenmeniz dileğiyle kolay gelsin.

Bahar 146 Okunma

Cevaplar

  • Bahar21 Şubat 2013

    ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

  • Antalya Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın B.C., Toplu taşıma araçlarında görev alan şoförlere, özellikle iletişim konusunda eğitimler verilmekte, tutum ve davranışlarındaki önem vurgulanmaktadır. İlgili birimlerce yapılan denetimlerde de, konuyla ilgili özellikle hassasiyet gösterilmekte, genel kurallara uymadığı tespit edilen araç şoförlerine ilgili yönetmelikler gereği cezai işlem uygulanmaktadır. Benzer bir durumla yeniden karşılaşmanız halinde; 7 Gün / 24 saat hizmet veren 444 37 08 No’lu İletişim ve İzleme Merkezimize şikayetinizi araç plakası ile birlikte iletmeniz durumunda şoför tespiti hemen yapılarak ilgili birimlerce gerekli uyarılar ve cezai işlemler yapılabilecektir. Hoşgörü ve anlayışınız için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız. Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı İletişim ve İzleme Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön