25 Nisan 2013 #1763830

Antalya Büyükşehir Bld. Dolmuş Şoförlerinden Şikayetçiyim!

Bende dolmuş şoförleri mağduruyum günlerdir aynı sıkıntıyı yaşıyorum dün en sonunda birinin plakasını aldım 07 ab 0329 plakalı Tk 36 nolu araç sahibi akşam üzeri iş çıkışımda beni görmesine rağmen almadı iş yerim saat 10 da kapanıyor yetişmek için o kadar acele ediyorum sonra da her gün bu durumla karşılaşıyorum bilerek yolunu değiştiriyorlar.


24/04/13 tarihinde bu plakalı araç sahibi de aynı davranışı sergiledi birde el hareketi yaparak kabalığını da gösterdi birileri artık bunlara göz yummasın rica ediyorum hergün bu durumu yaşamak zorunda değiliz ya daha sık dolmuş çıkarsınlar o saatte uncalı migrosun önünden yada çıkan araba daha dikkatli olsun yolculara lütfen!

Zübeyde 116 Okunma

Cevaplar

  • Antalya Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn. Zübeyde Ö., TK 36 No’lu hatta 07 AB 0329 Plakalı araç şoförü ile ilgili iletmiş olduğunuz şikayet üzerine, şoför tespiti yapılarak araç şoförü için cezai işlem süreci başlatılmıştır. Genel kurallara ve çalışma tariflerine uymayan şoförler hakkında, ilgili yönetmelikler gereği cezai işlem uygulanmaktadır. TK 36 No’lu hattımızın mevcut çalışma tarifeleri gözden geçirilecek ve denetim süreçlerinde de özellikle hassasiyet gösterilecektir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön