10 Nisan 2013 #1731991

Antalya Akdeniz Nakliyat Evde Eşya Bırakmadılar!

Eylül ayında bu firma ile evimi taşıtım eşyalarımın hepsi daha hiç kullanılmadı sigortalı dedikleri için bu firmaya çalıştım evim de deri koltuklarımı yırttılar vitrinimin camını kırdılar masamın ayağını çatlatıp kırdılar yemek takımı sandığımın camını kırdılar dolaplarımın içindeki rafların tutacaklarını kırdılar birde yemek verirsin git marketten kolada al bize kahvaltıda ver derler .


Ben bu kadar hasardan sonra telefon açtığım da yarın birini gönderir baktırırız dediler ne gelen var ne giden daha sonra tekrar aradığım da sanki bilerek kırdık diyerek telefonu kapattılar şimdi bu zararların parasını kim ödeyecek olmaz olsun böyle nakliye şirketi.

Güliz 495 Okunma

Cevaplar

  • Antalya Akdeniz Nakliyat Temsilcisi17 Ocak

    Merhaba Yaşamış Olduğunuz Sorun İçin Özür Dileriz ama asıl antalya akdeniz nakliyat sahibi biziz bizim adımızı kullanarak iş yapmak isteyen korsan firmalardan birisi YASİN Öz ADINDA şahis bizim adımızı kullanarak markamızı kötülemektedir. bizimle alakası yok isterseniz gelin çayımızı için Asıl Firma Sahibi Antalya Akdeniz Nakliyat Olarak Abdullah Yağardır. Antalya Bölgesi Olarak Ama Malesef korsan firmalar tarafından firmamız patentli markamız zarar görmektedir. 5 yILDAN Beri bu korsan şahıslarla mahkememiz devam etmektedir.

  • Güliz26 Temmuz 2013

    arayan soran olmadı, hiç kimse ilgilenmedi ben eşyalarımın dağıldığıyla kaldım :(

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön