15 Temmuz 2015

Annelutfen.com'dan Siparişlerim Ulaştırılmadı

03.07.2015 tarihinde banana Organik Pamuk Mayo ve Alıştırma külodu- Yeşil (medium) siparişi ve diğer ürünlerimin siparişini verdim ve ücretini ödedim. 08.07.2015 tarihine kadar ürünlerimin gönderilmesini bekledim ancak elime ulaşmadılar. Nedeni ise alıştırma külodu ellerinde olmamasıymış.

Madem elinizde yok neden tükendi olarak yazmıyorlar. Ürünlerimi 2 ye böldürdüm ve banana mayo alıştırma en geç 15.07.2015 tarihinde elimde olması şeklinde anlaşmış olmamıza rağmen 14.07.2015 tarihinde tekrar aramam sonucu ellerinde olmadığını ve ürünü araştırdıklarını söylediler. Bunun üzerine siparişimi iptal etmek zorunda kaldım ama sonucunda da mağdur oldum şikayetçiyim.

Fatma 258 Okunma

Cevaplar

  • Fatma15 Temmuz 2015

    Gerekli uyarıların yapıldığını hiç zannetmiyorum. İnandırıcı gelmediniz. Hala sizi esefle kınıyorum. İnsanları mağdur etmek bu kadar ucuz olmamalı.

  • Annelutfen.com Temsilcisi15 Temmuz 2015

    Merhaba Fatma hanım, Yaşanan bu aksaklık dolayısı ile annelutfen.com ekibi olarak sizden özür dileriz. Konuyla ilgili departmanımıza gerekli uyarılar yapılmış, daha dikkatli davranılması için gereken önlemler alınmıştır. Gelişen yapımızda artan siparişlerimizle doğru orantılı bu tarz konuları, tüm memnuniyet ve şikayetlerinizi bizimle paylaşmanız, gelişimimiz açısından büyük önem taşımaktadır. Göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayış için teşekkür ederiz. Her türlü soru ve öneriniz için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Annelutfen.com Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön